درباره ما

تبلیغات پارسی ادز در سال 1395 به عنوان بخشی از مجموعه ایرانیکارت با 300 مشتری شروع به کار کرد. در سال لحظه ای شروع به کار تعداد آن

به 100 نفر رسید و در حال حاضر پس از گذشت مدت طولانی از شروع تبلیغات پارسی تعداد مشتریان به 4500 نفر رسیده است. آنها با تبلیغات پارسی ادز کسب و کار خود را افزایش دادند و در حال حاضر به یکی از بهترین مکان ها تبدیل شده اند. تبلیغات پارسی ادز در سال 1400 به دلیل مدیریت موثر کمپین خود، همدست اصلی گوگل شد و در سال 1401 یک بار دیگر چک همدستی گوگل را دریافت کرد. تنها 3 درصد از شرکای Google Head هستند! تبلیغات پارسی ادز  متشکل از پیشروترین پروموشن های پیشرفته برای ارائه خدمات تبلیغات دیجیتال به هموطنان است. تمامی گجت ها و مدیران اکانت تبلیغات پارسی ادز دارای گواهینامه رسمی گوگل هستند. شما می‌توانید به‌طور ایمن کمپین‌های تبلیغاتی گوگل برندتان را به تبلیغات پارسی ادز وابسته کنید.

ما اینجا هستیم تا به رشد کسب کار شما کمک کنیم

دفتر تبلیغات آنلاین پارسی ادز

بهترین همدست گوگل است
با توجه به اعتقاد مشتریان گران قیمت ما، ما باید بهترین همدست گوگل در سال 2022 باشیم! شناسه همدست Google به دلیل مواجهه گسترده آن در انجام تبلیغات Google Advertisements و تقویت کننده nitty gritty از Google، به افراک اعطا شده است. ما خوشحالیم که گزارش دهیم در سال 2023 یک بار دیگر بهترین همدست گوگل شدیم.

ترجیحات همدست ارشد بر همدست استاندارد

استقبال از مناسبت های تخصصی گوگل
تقویت کننده مختصات از گروه پشتیبان Google
به پیشرفت رسیده و آماده سازی را انتخاب کنید