کسب و کارهای زیادی در فضای وب وجود دارند از این رو رقابت در این فضا دشوار شده است. یکی از راه هایی که می توانید شما در این زمینه رقابت کنید تبلیغات در گوگل می باشد. در این مقاله در تلاشیم که در وبسایت پارسی ادز بهترین مطالب را به شما ارائه کنیم تا این که بتوانید از مزیت ها و انواع آن بهره مند شوید و مطالب مهمی را دریافت نمایید.

رقابت برای بیشتر دیده شدن در فضای وب پیچیده است و کار سخت به نظر می رسد؛ به خصوص برای صاحبان مشاغل کوچک که زمان محدوده و کارهای زیادی را انجام می دهند. گوگل ادز به شما کمک خواهد کرد که از فرصت هایی که دارید حداکثر و نهایت استفاده را ببرید.

تبلیغات در گوگل - پارس ادز

تبلیغات گوگل چیست؟

تبلیغات در گوگل پلتفرم تبلیغات گوگل است که به گروه زیادی از صاحبین مشاغل کمک می کند که از پلتفرم آنلاین برای کب و کار خودشان استفاده کنند و بتوانند کسب و کار خود را در پربازدیدترین وبسایت ها، اپلیکیشن ها و ویدیوها تبلیغ نمایند.

ثبت آگهی در گوگل

ثبت اگهی در گوگل یکی از روش های تبلیغ مشاغل به شمار می رود. روش های زیادی برای ثبت اگهی رایگان وجود دارد و ثبت اگهی شغلتون در گوگل یکی از این راه هاست. ا قادر خواهیم بود که در این زمینه به شما کمک کنیم تا اینکه خیلی بهتر بتوانید این موضوع را درک نمایید و برای ثبت آگهی خود در گوگل می توانید روی دکمه زیر کلیک نمایید.

هزینه تبلیغات در گوگل چند است؟

اگر چه عموامل متفاوتی در تعیین کردن هزینه تبلیغات گوگل اثرگذار است، اما اولین و مهم ترین فاکتور خود کلمه کلیدی مورد نظر شماست. هزینه کلیک کلمات در صنعت های متفاوت با هم فرق دارد و متفاوت است. بنابراین با توجه به زمینه فعالیتی که دارید راه هایی وجود دارد که بتوانبد برآوردی از هزینه کلیک به دست اورید.

نمایش در صفحه اول گوگل

انواع تبلیغات در گوگل کدام است؟

  1. تبلیغات کلمه کلیدی

یکی از پرکاربردترین تبلیغات، تبلیغ کردن کلمه کلیدی  یا همان گوگل ادوردز قدیم می باشد. در این روش شما با انتخاب مردن و معین کردن کلمه کلیدی مورد نظر خود می توانید در صفحه اول نتایج گوگل را برای کاربرانی که کلمه کلیدی را جست و جو می کنند ظاهر شوید. نتیجه های ای مدل تبلیغات در اول یا آخر صفحات نتایج گوگل و با برچسب AD ظاهر می شوند.  شما میتوانید کمپین تبلیغاتی خود را با تعیین کردن ویژگی ها و مشخصاتی مانند جنسیت، سن، کشور و علاقه مندی هدف خودتان را اجرا کنید.

 

  1. تبلیغات بنری گوگل ادز

در این روش تبلیغ، گوگل در سایت های پربازدید و معتبر به نمایشتبلیغات کسب وکارها به شکل تصویری در قالب عگس یا گیف می پردازد. کسب و کارها می توانند از این فرصت استفاده و محصولات و خدمات خود را در سایت های پربازدید به نمایش بگذارند تا کاربران بیشتری را به سمت خود هدایت کنند. در اصل، تبلیغ کنندگان قادر خواهند بود وب سایت های نمایش دهنده تبلیغاتشان را مشخص کنند. هزینه این مدل تبلیغات به شکل PPC است و کسب و کارها بهازی هرکلیکی که روی تبلیغت آنها انجام می شود هزینه پرداخت می کنند.

 

تاثیر تبلیغات در گوگل

شما با خرید کردن اکانت گوگل ادز می توانید سرویس مورد نظرتان را به وسیله یک تکنیک اصولی و بهینه در رتبه های بالایی از صفحه نتایج گوگل نشان بدهید. تبلیغات در گوگل افزون بر کمک کردن به فرایند سئو، روند بازاریابیتون رو به شکل متمرکزتری پیاده سازی نمایید. با استفاده از این سرویس گوگل با نمایش آگهی مرتبط به کاربران می رسونه! به خاطر داشته باشید که محصولات یا سرویس های فروشگاه شما هم می تواند یکی از اهداف مخاطب هایی باشه که شما رو نمیشناسن یا اینکه هنوز پیداتون نکردن!

خدمات پارسی ادز در زمینه تبلیغات گوگل به مشتریان

یکی از خصوصیات پارسی ادز ارائه دادن خدمات بهینه سازی و مدیریت اکانت در کمپین های گوگل ادز به شمار می رود و زمانی می توانید از شروع تبلیغات خود و انجام دادن تبلیغات رضایت کامل داشته باشید که مدیریت و هدایت اکانت گوگل ادز دست فردی زبده و ماهر در این حوزه باشد که ما به شما کارشناسان پارسی ادز را معرفی می نماییم.

ویژگی سرویس مدیریت گوگل ادز در پارسی ادز

  • امکان ایجاد کردن حساب
  • شارژ کردن اکانت گوگل ادز
  • امکان تعریف کردن کمپین
  • امکان تعیین کردن کلمه کلیدی
  • بهینه سازی تبلیغات
  • نوشتن متن تبلیغات